Bomba iz Drugog svetskog rata na stanici "Viktorija"

Stanica "Viktorija" u Londonu evakuisana je usred jutarnjeg špica nakon što je policija dobila dojavu o "neeksplodiranoj bombi", prenose britanski mediji.
Više hiljada ljudi momentalno je evakuisano sa železničke i stanice "Tjub". Policija veruje da je u pitanju jedna od zaostalih bombi koje nisu eksplodirale prilikom bombardovanja Londona tokom Drugog svetskog rata. Specijalni timovi su, prema navodima "Independenta", već demontirali bombu.
 
Policija je napravila jake kordone oko stanice, što se i vidi na fotografijama koje su se pojavile na društvenim mrežama.
 
Nakon detaljne provere, železničke i autobuske stanice su nastavile sa radom.
 
Autor: agencije
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Harvard tužio Trampa

Univerzitet Harvard tužio je administraciju predsednika Donalda Trampa u nastojanju da zaustavi vladino zamrzavanje više od dve milijarde dolara budžetskih sredstava za tu ustanovu.