Raspuštanje skupštine i Gašićev naslednik 3. marta

Aktuelni saziv srpskog parlamenta biće raspušten u četvrtak, 3. marta, a tada će se birati novi ministar odbrane.

U Skupštini Srbije biraće se novi ministar odbrane, a predložen je Zoran Đorđević, dosadašnji državni sekretar u Ministarstvu odbrane.

Očekuje se da će premijer Aleksandar Vučić obrazložiti svoj predlog i učestvovati u radu sednice Skupštine Srbije, posvećenoj toj tački dnevnog reda. Do tada skupštinski kalendar kaže da ce se raditi svakodnevno. U utorak pocinje redovno prolećno zasedanje, a na dnevnom redu biće više imenovanja i razrešenja u pravosuđu, navodi RTS.

Do tada skupšštinski kalendar kažže da će se raditi svakodnevno. U utorak počinje redovno prolećno zasedanje, a na dnevnom redu biće višše imenovanja i razreššenja u pravosuđu.
 

Autor: agencije

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija