
Odbojkaši Vojvodine dočekuju Novi Pazar
Ekipa Strahinje Kozića poražena je u polufinalu Kupa Srbije od Mladog Radnika, što je veliki neuspeh za crveno-bele.
Njima sada predstoji borba za jedini trofej u sezoni, a to je titula prvaka države. Novosađani će do kraja prvenstva voditi direktan duel sa Crvenom zvezdom, koja vodi sa šest bodova prednosti, ali ima utakmicu više.
Odbojkaš crveno-belih Marko Nikolić rekao je da neće dozvoliti iznenađenje.
- Mogu da obećam pobedu protiv Pazara, pokazaćemo šta smo i koliko možemo. U prvoj utakmici u Pazaru slavili smo maksimalnim rezultatom, a tada smo bili u veoma teškom i napornom periodu zbog igranja u Ligi šampiona. Sada je situacija rasterećenija, i ubeđen sam da nećemo dozvoliti nikakvo iznenađenje. Shvatili smo da nema unapred dobijenih mečeva, a sada je na nama da se opravdamo za poraz u kupu i da se spremimo za plej of - rekao je Nikolić.
Utakmica u maloj sali Spensa počinje u 18:30 časova, a ulaz je besplatan.
Autor: 021.rs
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar