VIDEO: Lopov provalio u kancelariju i zaspao

Kradljivac Zuo u Šangaju je provalio u kancelarije u potrazi za laptopovima i telefonima.

Umesto da isprazni kancelarije od tehničke robe, on je iznenada legao na pod u jednoj od kancelarija i zaspao. Bezbednosne kamere koje su bile postavljene u kancelarijama snimile su lopova kako u 18:40 sati po podne ulazi u zgradu i liftom se penje na osmi sprat.

Tu se u požarnom prolazu krio sve do 22 sata, kada je obezbeđenje napustilo kancelarije. Kada su pogašena svetla, on je krenuo u akciju. Išao je od kancelarije do kancelarije i u torbu stavljao laptopove i telefone.

Umesto da se po obavljenom noćnom poslu iskrade iz zgrade požarnim stepenicama, Zua je savladao umor i on je jednostavno legao da odspava. Već sledećeg jutra obezbeđenje je uhapsilo usnulog kradljivca Zua, probudivši ga. Tako je san lopova koštao zatvora.
 

Autor: Zanimljivosti dana

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Zanimljivosti