On je rekao da je uhapšenom potvrđen identitet. Dodao je i da će naši državni organi sarađivati sa švajcarskim, da bi videli kako mogu jedni drugima da pomognu u rasvetljavaju dela sa kojima je Adrovac povezan.
Inače, na početku suđenja Maja Adrovac je negirala da je pomogla NN osobi u pokušaju ubistva biznismena Milana Beka u novembru 2014. godine i tokom izlaganja odbrane je tvrdila da ju je policija ucenjivala da optuži supruga.
Adrovac se tada požalila sudu da ju je nakon hapšenja policija neprekidno ispitavala za muža i brata i da su je pitali koliko je spremna da bude u zatvoru za drugog i odvojena od dece, nad kojom joj je u međuvremenu oduzeto starateljstvo.
Ivan Adrovac je, prema pisanju medija, od ranije poznat policiji.
Autor: Tanjug
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
pop
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar