Na programu je "Polemika sa SKZ. Crnjanski i građanska inteligencija“, a autor je profesor doktor Milo Lompar sa Filološkog fakulteta u Beogradu.
Sledeće predavanje nosi naziv "Polemika sa Nolitom. Crnjanski i levičarska inteligencija" i biće održano 29. marta u 19 časova. Poslednje predavanje u okviru ciklusa "Polemika sa Krležom kao sinteza polemike sa građanskom i levičarskom inteligencijom" na programu je 5. aprila u 19 časova.
Sva tri predavanja biće održana u klubu "Tribini mladih".
Autor: 021.rs
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar