Novosadskoj izbornoj komisiji treba 200 kilograma kafe i 130 kilograma šećera

Gradskoj izbornoj komisiji će za tri nedelje rada biti potrebno 200 kilograma kafe, 130 kilograma šećera i hiljadu litara negazirane i obične vode.

Naime, novosadska izborna komisija je pre nekoliko dana raspisala javnu nabavku za potrebe reprezentacije gde se navode enormne količine napitaka i hrane za 35 članova i zamenika članova, kao i 16 članova i zamenika ispred političkih stranaka i grupa građana iz proširenog sastava komisije.

Pored  spomenutih proizvoda, GIK-u je potrebno i 11 kilograma kafe za espreso, 1.200 litara soka, preko pet kilograma tunjevine u konzervi, četiri kilograma viršli, 70 jaja, 20 kilograma stišnjene šunke, 15 kilograma sira, sedam litara ulja, 15 kilograma svežeg kupusa, 100 hlebova, 7.000 kašikica za kafu, kilogram senfa i tako dalje. (ceo spisak možete pogledati u galeriji 021.rs)

Znajući da u okviru Skupštine grada i novosadske uprave postoje čak dva restorana koji se koriste za ishranu radnika i koji se redovno snabdevaju, za sada će ostati nerešeno zbog čega je GIK-u potrebna ovolika količina namirnica za ishranu 51 osobe, koje pri tome nisu svaki dan u kancelariji i nije obavezno da svi budu na sednicama.

Koliko će ovo sve koštati poreske obveznike biće poznato 31. marta za kada je zakazano otvaranje ponuda sa ovog tendera.

Autor: 021.rs

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • lala

    26.03.2016 13:12
    lova
    po jednoj sednici se ranije placalo 1500 din pa navise i kad i to pomnozite sa brojem članova ova nabavka ispada sitnica
  • Anonimus000

    26.03.2016 12:42
    Da gospoda hranu i pice donose od kuce, i pre svega da rade nesto na tom poslu, ne bi "gutali" 200kg kafe, a ne bi ni imali vremena.
    Sramota! Deca gladna i bolesna, a oni 'alavi i lenji.
    Danas ce se u Trgu Slobode u Novom Sadu okupiti roditelji bolesne dece, ne bi li se izborili za koji drinar, a ovi...?
    Nek jednu i piju to sto imaju!
  • ksalol

    26.03.2016 08:14
    brojno stanje
    Koliko god da ima tih članova iće i piće nek nose od kuće bagra lopovska !!!!!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti