Ponudu da nađu grešku u pet određenih kategorija Epl je uputio grupi eksperata koji su i ranije sarađivali sa tom kompanijom u nalaženju bezbednosnih propusta ali nisu bili plaćeni za taj posao, što sugeriše da je reč o hakerima.
Analitičar bezbednosti Rič Mogul objasnio je da manji broj učesnika u testiranju bezbednosti omogućava da Epl ne mora da se bavi velikom količinom izveštaja o beznačajnim bagovima.
Sličnu ponudu za nalaženje propusta već je nudio veliki broj kompanija, poput AT&T, Fejsbuka, Gugla, Majkrosofta...
U martu je tako Fejsbuk platio 10.000 dolara desetogodišnjem dečaku iz Finske koji je otkrio način kako da se obrišu komentari korisnika na instagramu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar