Severnokorejski vojnik prebegao u Južnu Koreju

Jedan severnokorejski vojnik dezertirao je u Južnu Koreju nakon što je povređen u vatri koju su na njega otvorili pripadnici severnokorejske vojske.
Vojnik je dezertirao preko pograničog sela Panmundžom, navedeno je u saopštenju.
 
Povređenom vojniku je pružena lekarska pomoć u Južnoj Koreji.
 
Oko 30.000 građana Severne Koreje prebeglo je u Južnu Koreju od okončanja Korejskog rata, koji je vođen od 1950. do 1953. godine.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Vlada Papue Nove Gvineje blokirala Fejsbuk

Vlada Papue Nove Gvineje blokirala je društvenu mrežu Fejsbuk, što opisuje kao "test" za ublažavanje govora mržnje, dezinformacija, pornografije i "drugog štetnog sadržaja".