Turistkinju ubila ajkula u Kostariki

Turistkinja iz Amerike ronila je sa grupom turista kada ju je napala i ubila tigrasta ajkula.
Zadobila je teške povrede udova, a nakon napada odmah je izvučena iz vode i pružena joj je adekvatna pomoć, međutim nije spasena.
 
I njen učitelj ronjenja takođe je pretrpeo ujed ajkule, međutim iako je teže povređen, njegovo stanje je stabilno.
 
Grupa je ronila sa udaljenog Kostarikanskog ostrva Isla Del Coco na 330 metara udaljenosti od obale, kada ih je ajkula napala, potvrđeno je iz Ministarstva za zaštitu životne sredine Kostarike.
 
Tigraste ajkule mogu dostići dužinu do 4,5 metara i težinu od 862 kilograma. Reč je o jednoj od najopasnijih vrsta ajkula.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet