Diplomate SAD na Kubi zaista zadobile oštećenje mozga

Kod osoblja Ambasade SAD na Kubi koje je bilo na meti neobjašnjivih napada otkrivene su moždane abnormalnosti, saopštili su danas lekari.
Diplomate SAD na Kubi zaista zadobile oštećenje mozga
Foto: Pixabay
Po njihovim rečima, šta god da je naškodilo osoblju Ambasade u Havani, dovelo je do "uočljivih promena u mozgu". Nalazi lekara bude sumnju da su diplomate SAD na Kubi bili žrtve neke vrste "zvučnog napada". 
 
Kod službenika su utvrđene promene u beloj moždanoj masi preko koje komuniciraju delovi mozga, naveli su američki zvaničnici.
 
Američko-kubanski odnosi pogoršali su se prošlog leta pošto su zvaničnici Stejt departmenta objavili da je grupi američkih diplomata na Kubi teško oštećen sluh u, kako su naveli, nekakvoj vrsti "akustičnog napada".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Alkoholicari

    06.12.2017 19:58
    Garant su pili neki jeftin moonshine rum.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Vlada Papue Nove Gvineje blokirala Fejsbuk

Vlada Papue Nove Gvineje blokirala je društvenu mrežu Fejsbuk, što opisuje kao "test" za ublažavanje govora mržnje, dezinformacija, pornografije i "drugog štetnog sadržaja".