Ministarstvo, takođe, upozorava da bi državljani Turske mogli u SAD da se suoče sa "arbitrarnim pritvaranjem".
Građanima se preporučuje da ponovo razmotre da li će da putuju u SAD i da "preduzmu mere opreza" ako se odluče da tamo odu.
U upozorenju, objavljenom na sajtu ministarstva, upozorava se na "nedavne rastuće pretnje od terorističkih napada i nasilne incidente u SAD".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar