Zemljotres pogodio Veliku Britaniju

Zemljotres jačine 4,7 stepeni Rihterove skale je pogodio Veliku Britaniju, a epicentar potresa je registrovan blizu Svonsija.
Zemljotres pogodio Veliku Britaniju
Foto: Pixabay
Kako prenose svetski mediji, oštećeni su stambeni objekti, a kampus Univerziteta u Svonsiju je evakuisan.
 
Dodaje se i da je prijavljeno da je se podrhtavanje osetilo na potezu od Kornvola do Blekpula, koji su udaljeno 590 kilometara.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet