Pucnjava i napad nožem u Tutinu, jedan mrtav

Jedna osoba je ubijena u pucnjavi u selu Delimeđe u opštini Tutin, dok je druga dovezena ranjena u novopazarski zdravstveni centar.

Policija u Novom Pazaru uhapsila je S. N. (47) iz Tutina zbog sumnje da u selu u opštini Tutin hicem iz pištolja usmrtio muškarca starog 46 godina, saopštio je MUP.

Kako je Tanjugu ranije danas rekao načelnik Hiruskog odeljenja novopazarske bolnice doktor Kemal Brničani, jedna osoba je preminula u vožnji do Novog Pazara, a drugoj se stanje stabilizuje. On je kazao da su u zdravstvenom centru spremni dočekali povređene, ali da je jedan osoba podlegla povredama tokom vožnje.

Pucnjava se dogodila oko 11.30.

Sumnja se da je S. N. (47) počinio krivično delo ubistvo i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Na mesto događaja došao je i sedamnaestogodišnji sin ubijenog muškarca, koji se tereti da je nožem naneo povrede osumnjičenom.

 

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Ministar Bratina: Pad RTS-a bio bi državni udar

Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina kaže da bi trebalo ispitati "sve okolnosti koje blokiranje njihovog funkcionisanja prate", navodeći da bi "pad RTS imao smisao državnog udara".

Ko zapravo blokira RTS?

Blokada zgrada RTS u Takovskoj i na Košutnjaku, koju studenti i građani sprovode već šesti dan, odraz je velikog nepoverenja u javni servis, kao i dugogodišnjeg neprofesionalnog i politički pristrasn