Preminuli je tužio državu radi naknade materijalne štete za period u kojem nije obavljao sudijsku dužnost, jer nije bio reizabran 2009. godine.
Čim mu je pozlilo, medicinsku pomoć mu je ukazala lekarska služba koja se nalazi u zgradi Apelacionog suda, a zatim i služba Hitne pomoći koja je u najkraćem roku stigla u Sud. Nakon pokušane reanimacije konstatovali su smrt.
Mediji su preneli da je u pitanju sudija koji je ranije radio na Kosovu i Metohiji, ali nije ponovo izabran na tu funkciju za vreme reforme 2009. Sam je sebe zastupao i u sud je došao sam.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
Pokoj mu
Nije reizabran jer nije hteo da poštuje odluke Vođa i Partije i oslobađa određene, koji su se ogrešili o zakon.
Za razliku od ovdašnjih, nebo zna ko je ko i šta je šta.
A ko ne veruje imaće prilike da se uveri.
Janac
SARAMAKAS
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar