FOTO: Masovan šverc cigareta, u stranom šleperu više od 15.000 boksova

U okviru akcije "Avala", vranjska policija je u saradnji sa Upravom carina i Vojskom Srbije, u šleperu letonskih registarskih oznaka otkrila 15.725 boksova cigareta, bez akciznih markica Republike Srbije.

Po nalogu v.d. tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Vranju, vozaču šlepera, državljaninu Letonije E.D. (51), doneto je rešenje o zadržavanju do 48 sati, zbog sumnje da se bavio švercom.

Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, biti priveden zameniku tužioca.

Kamion i cigarete je privremeno oduzela Uprava carine.


 

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

RTS podneo krivičnu prijavu zbog blokade

RTS je podneo krivičnu prijavu Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu protiv NN lica zbog blokade objekata RTS-a u Takovskoj i Aberdarevoj ulici i na Košutnjaku.