Vulin: Ratne dnevnice su isplaćene svima

Ratne dnevnice su isplaćene svima koji su bili na ratištu i Vojska nije ostala dužna nikome nijedan dinar, izjavio je danas u Nišu ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin.

“"Svako ko je bio u ratu dobio je ratne dnevnice"”, rekao je Vulin.

On dodaje da je problem nastao zbog toga što su ratne dnevnice nekima isplaćene dva puta.

"Vi govorite o nečemu što je rađeno na prostoru Topličkog okruga, a nije rađeno na prostoru, recimo, Južnobačkog okruga. Iz toga se izvlače zaključci da nije pošteno da nekima bude ispaćeno dva puta, a nekome samo jednom. Ratne dnevnice su isplaćene svima koji su bili na ratištu i Vojska nije ostala dužna nikome nijedan dinar, a šta su političari posle radili, e to je ozbiljno pitanje koje je dovelo do ovog problema",” ekao je Vulin.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Đura

    13.10.2016 14:46
    Laž
    Kakva laž.Ovaj ne zna više šta priča.Evo meni nisu isplaćene.
  • JOCA

    12.10.2016 22:28
    OSTAVKA
    Ostavka !
  • Krle

    12.10.2016 21:31
    A šta kažu rezervisti?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

RTS podneo krivičnu prijavu zbog blokade

RTS je podneo krivičnu prijavu Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu protiv NN lica zbog blokade objekata RTS-a u Takovskoj i Aberdarevoj ulici i na Košutnjaku.