Prodao ćerku za 3.000 evra na rate i "opela"

Protiv Z. M. (54) iz Čitluka kod Kruševca podneta je krivična prijava zbog sumnje da je u julu ove godine sugrađanki V. S. prodao svoju maloletnu ćerku za 3.000 evra i automobil "opel suza".
Ovu trgovinu ugovorili su otac devojčice i majka mladića, koja je želela da je uda za svog sina, navodi "Alo".
 
"Oni su napravili ugovor da se njegova ćerka uda, a Z. M. je dao saglasnost pod uslovom da mu mladoženjina porodica za ćerku plati 3.000 evra, i to na rate od 200 evra mesečno. Dogovorili su se da mu za ćerku daju i svoj auto "opel suza", kao i da mu još poklone neke vredne stvari", kaže sagovornik "Alo" blizak istrazi.
 
Protiv Z. M. je podneta krivična prijava u redovnom postupku i on će se braniti sa slobode. 
 
Za krivično delo trgovine ljudima zaprećena je kazna od najmanje pet godina zatvora. Maksimalna zaprećena kazna za ovo delo 12 godina robije.
 
 
 
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Bugi Vugi

    21.12.2016 16:37
    WTF?!? Omg, koji siknes :(
  • Petar

    21.12.2016 16:18
    opel suza
    jel zna neko koje je godište i koliko je prešla

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

VIDEO: Ponovo priveden Nemanja Šarović

Policija je danas ponovo privela voditelja KTV i lidera pokreta "Ljubav, vera, nada" Nemanju Šarovića, objavilo je više medija, a potvdilo je i Udruženje novinara Srbije.