On je naveo da je činjenica da je slučaj Savamala izazvao veliku medijsku pažnju, ali da policija ima mnogo težih slučajeva od tog.
"Na potezu je Tužilaštvo, ali to ne znači da su događaji u Savamali nevažni za policiju. Samo, za policiju je mnogo važnije da rešavamo ubistva", rekao je Rebić. On je dodao da je moguće da je bilo propusta te noći, "pre svega zaposlenih u operativnom centru policije, ali da je nedugo zatim policija izašla na lice mesta i preduzela određene aktvnosti".
Već osam meseci, međutim, istraga u slučaju Savamala "tapka u mestu". Tužilaštvo je u odgovoru Insajderu saopštilo da im policija ne odgovara na zahteve za prikupljanje potrebnih obaveštenja, odnosno ne dostavlja im informacije i dokaze.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
ODGOVORI
Jo
Kao, oni su krivi!
A i ovo - "... ali da je nedugo zatim policija izašla na lice mesta i preduzela određene aktvnosti". Kada, koje aktivnosti? Mislim, osim onih koje je inkognito (pod fantomkama) preduzela pre nego što nije zvanično izašla zbog opasnosti od struje!
ViMi
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar