"Veštačenjem je utvrđeno da je tom prilikom došlo do nastanka inicijalnog oštećenja, koje se tokom perioda eksploatacije vozila, a usled naprezanja tog dela, proširilo na sadašnje stanje", navodi se u izveštaju MUP-a i dodaje da je veštačenje Ilićeve "škode superb" obavljeno u ovlašćenom servisu u Čačku.
Lider NS Velimir Ilić naveo je da mu je neko sabotirao automobil, odnosno da mu je presečena viljuška na prednjem točku, nakon što je najavio da će u javnost izneti podatke o navodnoj povezanosti ministra zdravlja Zlatibora Lončara sa kriminalnim Zemunskim klanom.
On je rekao da mu je na semaforu otpao točak i da je u razgovoru sa majstorom zaključio da se to desilo jer je neko brusilicom isekao viljušku. Dodao je da je to jedino moglo da se dogodi kada mu je Parking servis u Novom Sadu odneo automobil.
MUP je dodao da su u više navrata pokušali da kontaktiraju Ilića, direktno i preko advokata, kako bi ga obavestili da može da preuzme svoje vozilo, ali da se on nije odazvao na te pozive.
"Zarad istinitog informisanja javnosti i odbacivanja netačnih tvrdnji Velimira Ilića da postoje svedoci koji kažu da njegov auto nije bio parkiran na mestu predviđenom za invalide, Ministarstvo unutrašnjih poslova objavljuje i fotografiju vozila pre nego što je uklonjeno zbog nepropisnog parkiranja", navodi se u saopštenju.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 9
DON
Nella
Zar nije bilo pametnije, kao što je i Odlukom o osnivanju utvrđeno, novac ulagati u izgradnju novih parkinga?
Parkiša
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar