Sutra predaja potpisa za kandidaturu Vučića, Dačić i SPS potpisali

Republičkoj izbornoj komisiji sutra će biti predati potpisi za kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Republike Srbije, saopštila je SNS.
Potpise će predati predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke Darko Glišić, potpredsednici Glavnog odbora SNS - Miloš Vučević, Marko Đurić, Marija Obradović i Milenko Jovanov, saopštila je večeras ta stranka.
 
SPS će do kraja dana sakupiti 10.000 overenih potpisa svojih pristalica za podršku kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Srbije, najavio je danas predsednik socijalista Ivica Dačić, nakon što je i on stavio svoj potpis.
 
Dačić je novinarima rekao da je veoma zadovoljan odzivom pristalica SPS u celoj Srbiji, što je znak da se odgvorno pristupilo tom poslu, i dodao da je samo u Beogradu do 15 časova overeno skoro 3.000 potpisa.
 
"To je još jedan pokazatelj koliko je dobra odluka da Vučić bude zajednički kandidat. Naš cilj je da se Srbija ne zaustavi na putu, ne želimo da se u Srbiju unose virusi političke nestabilnosti, koji postoje u okolnim zemljama", istakao je Dačić.
 
On je upozorio da se ovih dana i u Srbiji mogu čuti najave nestabilnosti od nekih drugih predsedničkih kandidata, koji unapred govore da su izbori neregularni i "najavljuju neka scenarija nestabilnosti". 
 
Pored SPS, potpise za Vučića će predati i koalicioni partneri Jedinstvena Srbija, Rasim Ljajić, Milan Krkobabić, Aleksandar Vulin, Aleksandar Jugović - potpredsednik SPO, Dragomir Karić, zamenik predsednika Pokreta snaga Srbije i Ištvan Pastor - predsednik Saveza vojvođanskih Mađara.
 
Potpisi će biti predati u 12 časova, u zgradi Republičke izborne komisije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • AlekTa

    04.03.2017 07:41
    Oseća se u vazduhu. Vučić no more.
  • vladaNS

    04.03.2017 06:19
    ljigoslavi
    Ovaj parazit ID kao i većina naših političara, bivših i sadašnjih posebno mi već tridest godina skače po nervima. Njega i nemu slične mogu da razumem, uvalili se našli način da se prikače većni i hajcaju skoro trećiniu jednog veka! Nema veze što je za sve ovo vreme Sbija dotakla dno i ne može da i se iščupa iz mulja. Važno se održati na vlasti makar i nemati poštovanja prema samom sebi. Ne razumem činjenicu da smo postali sadomazohisti i da sve ovo vreme
    trpimo ovakve kojima su Ustav i Zakon omogućili privilegiju da budu glupavi!
    Pozdrav iz Vojvodine
  • čekićar

    04.03.2017 00:21
    ccc...
    Pa koliko vas je skupljalo potpise, moglo je to i bolje. Gotov je- vaistinu, gotov je!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija