Pljačka nije uspela, a za sada se sumnja da je pucano iz belog vozila marke "krajsler". Zastoj u saobraćaju nastao je zbog uviđaja i primene operativnog plana.
Policijske jedinice regiona Sever su na putu ka Jarinju, što je za Kos sev potvrdio komandir kosovske policije za region Sever Besim Hoti.
Hoti je apelovao na građane da budu strpljivi, dodajući da će saobraćaj čim pre biti vraćen u normalu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Hm
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar