Direktor Hitne pomoći u Nišu Slavoljub Živadinović potvrdio je da je u toku prepodneva ekipa te službe intervenisala zbog ranjavanja jedne osobe, a da su lekari na mestu incidenta zatekli još jednog muškarca koji je već bio mrtav. Ranjeni muškarac umro je za vreme operacije u Urgentnom centru, rečeno je u Kliničkom centru u Nišu.
Nezvanične informacije ukazuju da su obojica od ranije poznati policiji. Na licu mesta je ubijen Žarko Savić Ćenta, a kasnije je preminuo Aleksandar Barjaktarević, poznat u tim krugovima kao Saško Ludak ili Sale budala.
Prema rečima očevidaca, ubistvo se dogodilo kada su njih dvojica došli automobilom u kafić Pandora, u širem centru Niša, kod Osnovnog suda. Zatim su na motoru došla dvojica muškaraca i jedan od njih je ispalio više metaka, dok ga je drugi čekao na motoru, kojim su zajedno pobegli sa mesta napada.
Barjaktareviću je pre godinu dana ispod vozila postavljena bomba, a prilikom eksplozije ostao je bez leve noge. Tadašnji napad, kako su izveštavali mediji, dogodio se zbog neraščišćenih računa kriminalaca, a dovođen je u vezu sa "Pink panterima".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 27
Vojvosadjan
Мунгос
Можда бих требао да послушам твој савет, али прво ми треба доказ твоје стручности. Да пробамо прво да убедиш себе и још неколико хомосексуалаца да се лече. Наравно, ако то и код вас није узело маха.
Vojvosadjan
Tu pricu da je Srbija ispastala zbog nekog prekomernog ulaganja Beograda u Vojvodinu mozes da prosipas tamo nekome u Babusnici. Ili mi daj ijedan argumentovan primer i slucaj.
@Mungos
Leci se covece dok nije uzelo maha..
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar