"Deklaracija o opstanku nacije - novi medijski balon režima. Nikada nacionalna pitanja nisu jeftinije korišćena za skretanje pažnje od opšteg propadanja", napisao je Janković na svom Tviter nalogu.
Na sastanku predsednika Srbije Aleksandra Vučića s predstavnicima Srba iz regiona 4. avgusta doneta je odluka da na jesen bude doneta zajedničke Deklaracije Srbije i Republike Srpske o delovanju za opstanak srpske nacije i srpskog naroda.
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je za današnje Večernje novosti da je cilj Deklaracije Srbije i RS da se izbegnu nova stradanja Srba, ojača njihov nacionalni identitet i nacionalne države Srbija i RS. On je dodao za agenciju Srna da je projekat srpskog nacionalnog ujedinjenja opravdan, logičan i politički fer, što možete da pročitate
OVDE.
SNS: Jankovića ne intersuje Srbija, samo skup provod i vozikanje gliserom
Srpska napredna stranka (SNS) pitala je lidera Pokreta slobodnih građana Sašu Jankovića zašto se oglašava o nacionalnim pitanjima kada se protivi svemu dobrom što se radi za Srbiju i ne tiču ga se ni najmanje građani i zemlja. SNS je navela da Jankovića interesuje samo "punjenje vlastitih džepova, skup provod i vozikanje gliserom".
SNS je dodala da "zemlju vode ljudi koji vole svoju državu, rade za njenu dobrobit, jačaju nacionalni identitet, bore se za bolji život njenih građana", za razliku od njega i njemu sličnih koji su zemlju iskoristili i sistematski opljačkali.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
Deja vu
patriota
Nikola
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar