Na svim graničnim prelazima čeka se do pola sata

Na naplatnim rampama kroz Srbiju nema zadržavanja, saopštili su iz Puteva Srbije.
Na svim graničnim prelazima čeka se do pola sata
Foto: 021.rs
U izveštaju Auto-moto savez Srbije podseća da se učesnici u saobraćaju putem portala postavljenih na auto-putevima redovno obaveštavaju o eventualnim zadržavanjima na naplatnim stanicama.
 
Prema poslednjim podacima Uprave granične policije na našim putničkim terminalima nema dužih zadržavanja od 30 minuta.
 
Teretna motorna vozila na izlazu iz zemlje na Batrovcima čekaju oko 60 minuta, na prelazu Šid oko 120 minuta i na Kelebiji oko 60 minuta.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Kamioni na prelazu Šid čekaju oko pet sati

Teretna vozila na graničnom prelazu Šid na izlazu iz Srbije čekaju oko pet časova, a na Batrovcima i Kelebiji se zadržavaju oko dva sata, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).