Kupila zamrzivač i u njemu pronašla leš komšinice

Žena iz grada Goldsboro na jugoistoku SAD kupila je polovni zamrzivač za trideset dolara i u njemu je pronašla leš svoje komšinice.

Ona je pozvala policiju zbog "pronalaska ljudskih ostataka u zamrzivaču", saopštile su snage reda.

Nakon kraće istrage, policajci su otkrili identitet preminule osobe, a reč je o nekadašnjoj komšinici žene koja je kupila zamrzivač, 75-ogodišnjoj Armi En Rouš.

Zamrzivač je prodala staričina ćerka koju policija sada traži jer nije prijavila smrt svoje majke s kojom je živela. Uzrok smrti je nepoznat, a na telu nema znakova nasilne smrti.

Policija nastavlja istragu kako bi otkrila kako je preminula žena dospela u zamrzivač.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet