Peticija protiv izgradnje džamije blizu Krivog tornja u Pizi

Više stotina ljudi potpisalo je peticiju protiv gradnje džamije nedaleko od čuvenog Krivog tornja u Pizi, što znači da će se na referendumu odlučivati da li će bogomolja biti građena.

Tokom jučerašnjeg dana prikupljeno je 1.800 glasova protiv gradnje džamije, koliko je i dovoljno za glasanje o gradnji.

Potpredsednik komiteta protiv gradnje nove džamije Đanluka Gambini rekao je da se neće tu zaustaviti, već da će dobiti dodatni broj potpisa da bi se izbegli bilo kakvi problemi u gradskom savetu.

Ukoliko gradski savet utvrdi da je validno prikupljenih 1.800 potpisa, referendum će biti održan u narednih nekoliko meseci.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • ns

    18.08.2016 11:56
    Ja bi ih zakonom zabranio, samo stvaraju blentave dzihadiste!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Vlada Papue Nove Gvineje blokirala Fejsbuk

Vlada Papue Nove Gvineje blokirala je društvenu mrežu Fejsbuk, što opisuje kao "test" za ublažavanje govora mržnje, dezinformacija, pornografije i "drugog štetnog sadržaja".