Oland je u telefonskom razgovoru sa Mejovom izrazio nezadovoljstvo naporima Velike Britanije da pomogne u rešavanju pitanja ilegalnog migrantskog naselja.
Program prebacivanja naišao je na dodatne probleme kada je utvrđeno da jedan od migranata, koji je iz Kalea došao u Veliku Britaniju, ima 22, a ne 16 godina, koliko je prijavio vlastima.
Britanski zvaničnici insistiraju na tome da Velika Britanija nije spremna da primi više mladih bez staratelja od onog broja na koji se obavezala.
Francuske vlasti raspustile su i uništile prošle sedmice improvizovani migrantski kamp. Oko 8.000 migranata iz kampa prebačeno je u druge centre širom Francuske.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar