Ministarstvo unutrašnje bezbednosti SAD saopštilo je da je obustavilo sprovođenje Trampove uredbe.
Okružni sudija u Sijetlu, u državi Vašington, Džejms Robart privremeno je sinoć blokirao izvršnu uredbu američkog predsednika Trampa, odluku koja je izazvala proteste širom SAD.
Privremena odluka sudije Robarta odnosi se na sve američke države dok traje razmatranje žalbe koju je u ponedeljak uložio tužilac Bob Ferguson, jedan od 16 javnih tužilaca američkih saveznih država koji su Trampovu uredbu nazvali "neameričkom i nezakonitom".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar