Uhapšena doktorka, jer je operisala ženu bez potrebe

Doktorka bolnice u Bihaću uhapšena je jer je jednoj pacijentkinji odstranila matericu i poslala je na hemoterapiju, iako ona nije imala maligni tumor.
Portal Avaz.ba je objavio da je portparolka MUP-a USK Snežana Galić izjavila da je lekarka Nikolina Balaban iz "Dr. Irfan Ljubijankić" uhapšena zbog teškog krivičnog dela rada protiv zdravlja ljudi, odnosno nesavesnog lečenja.
 
Mediji su ranije objavili da je doktorka pod istragom Tužilaštva USK pošto ju je jedna od pacijentkinja prijavila da joj je odstranila maternicu, iako za to nije bilo potrebe, i da ju je poslala na hemoterapiju.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Odšteta

    07.04.2017 21:52
    Toliko je "stručnjaka"sa sumnjivim kvalifikacijama, da svako, a pogotovo u ovako ozbiljnim situacijama, mora tražiti barem još jedno mišljenje i to bez prikazivanja predhodnog izveštaja. Šta to sada sve vredi, kada je žena trajno oštećena. Jedino može tražiti odštetu, jer će joj trebati lečenje na više nivoa.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Cela Sirija ostala bez struje

Cela Sirija sinoć je ostala bez struje zbog kvarova na nekoliko mesta u mreži, rekao je portparol Ministarstva energetike.

Dodik se sastao sa Putinom

Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik sastao se danas u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom.