Državni sekretar u Ministarstvu za rad Nenad Ivanišević domaćinima je čestitao značajan jubilej, rekavši da su oni dali nemerljiv doprinos brizi o starijim građanima, što je prioritet i resornog Ministarstva.
Državni sekretar je ocenio da penzioneri u Subotici žive bolje i da na lep i dostojanstven način provode svoje treće doba.
On je poželeo nastavak uspešnog rada Udruženju i poručio da će Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja nastaviti da mu pruža kontinuiranu podršku.
Predsednica Gradskog udruženja penzionera Dragica Lučev je rekla da je ponosna na rezultate koje je ta organizacija postigla.
Udruženje je, prema njenim rečima, godinama gradilo ugled na osnovu kvaliteta usluga koje pruža svojim korisnicima, svrstavajući se u jedno od najorganizovanijih u Srbiji.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Zivan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar