Sremska Mitrovica: Preminula žena povređena u udesu

Šezdesetpetogodišnja žena koja je teško povređena u udesu u Sremskoj Mitrovici preminula je u sremskomitrovačkoj bolnici.
Kako je MUP naveo, u sudaru automobila marke "opel" i "hjundai", koji se dogodio sinoć oko 23 sata, lakše telesne povrede zadobili su vozači, a do udesa je došlo kada je vozač "opela" prošao kroz raskrsnicu na crveno svetlo na semaforu.
 
Osnovni javni tužilac izvršio je uviđaj na licu mesta u prisustvu policije, a vozaču B.M. (36) određeno je zadržavanje do 48 časova zbog izazivanja udesa.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

VIDEO: Buran početak sednice u Inđiji

Stanovnici Ulice Save Kovačevića u Inđiji ponovo su pokušali da ukažu na problem buke koju stvara firma za skladištenje teretnih kontejnera, ali su se ovog puta suočili s novom preprekom.