Kanjiža: Bicikl na poklon mališanima

Različite aktivnosti u kojima je učestvovalo više od hiljadu dece predškolskog i školskog uzrasta i članovi udruženja ljubitelja prirode, organizovane su u Kanjiži povodom Evropske nedelje mobilnosti i Dana bez automobila.

Različite aktivnosti u kojima je učestvovalo više od hiljadu dece predškolskog i školskog uzrasta i članovi udruženja ljubitelja prirode, organizovane su u Kanjiži povodom Evropske nedelje mobilnosti i Dana bez automobila.

Završna svečanost održana je na stadionu Fudbalskog kluba Potisje, gde je učesnike pozdravio predsednik opštine Kanjiža Robert Fejstamer.

Policajci iz Kanjiže su decu savetovali kako da bezbedno učestvuju u saobraćaju a volonteri Crvenog krsta su izveli vežbu pružanja pomoći prilikom saobraćajne nezgode u kojoj su povređeni bili biciklisti.

Na samom kraju manifestacije, javno je izvučeno 10 imena učesnika Evropske nedelje mobilnosti koji su od opštine Kanjiža dobili bicikle. Učesnike su nagradi i sponzori koji su pripremili prigodne nagrade.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Zivan

    25.09.2016 09:35
    Pravi poklon u prave ruke. Povratak biciklu od malih nogu...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina