Pančevo: Umesto u vetrozaštitne pojaseve, 25 miliona dinara u održavanje zelenih površina

Rebalans gradskog budžeta Pančeva biće pred odbornicima 12. oktobra.

Na istoj sednici posle njegovog prihvatanja biće između ostalog izmenjen i plan poslovanja JKP "Zelenila" koji obuhvata i izmenu načina korišćenja 25 milliona dinara.

Ovaj iznos će umesto za vetrozaštitne pojaseve, kako je do sada predviđao plan poslovanja, biti potrošen za podizanje i održavanje javnih zelenih površina u Pančevu.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Zivan

    10.10.2016 15:50
    U lokalnom Gradskom zelenilu i u budžetu grada Pančevo se moralo naći para da se po 25 miliona dinara uloži i u vetrozaštitne pojaseve i u održavanje zelenih površina; ovako se novac namenjen jednoj korisnoj akciji preusmerava u drugu...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina