VIDEO: Popio bocu viskija za 50 sekundi

Ernest Akosta je relaativno novi jutjuber sa veoma malim brojem pregleda.

Publici pokušava da se svidi na poprilično bizaran način - "eksiranjem" velikih količina alkohola.

Nakon što je nedavno pred kamerom popio bocu votke, u svojem najnovijem videu Ernest je odlučio da popije bocu od pola galona (oko 1,85 litara) poznatog viskija. U tome ne samo da je uspeo, nego je celu bocu popio za samo 50 sekundi.

Šta je usledilo nakon toga možete zamisliti i sami - "grljenje" WC šolje.

U dodatnom videu Ernest je objasnio kako je nakon ovoga prespavao gotovo ceo sledeći dan, a budio se samo zbog uzimanja hrane i vode. Takođe, upozorio je ljude da ne pokušavaju nešto slično jer na ovaj način zaista ugrožavaju život.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Zanimljivosti

Tuvalu dobio prve bankomate

U državi Tuvalu su do sada sve transakcije, bilo lokalnog stanovništva ili posetilaca, obavljane samo u gotovini. Nedavno su dobili prve bankomate.

Pingvin srušio helikopter

Za rušenje helikoptera u južnoafričkoj provinciji Istočni Kejp 19. januara kriv je jedan pingvin, koji je slučajno pomerio kontrole letelice, saopštile su vlasti Južnoafričke Republike.