FOTO: Kupio registarsku tablicu za osam miliona evra, dao bi i više
"Volim da sakupljam jedinstvene tablice i ponosan sam što sam pobedio na aukciji", rekao je Balvinder Sahani, prenosi list na engleskom "Galf njuz".
Sahani je u subotu rekao da će platiti i ako aukcija stigne do "50 ili čak 100 miliona dirhama".
Sahani, vlasnik međunarodne kompanije za nekretnine, rekao je da je prošle godine kupio registarske tablice s brojem devet 9 za 25 miliona dirhama (šest miliona evra). On je objasnio da mu je to "strast" i da će tablice "Dubai 5" staviti na "jedan od svojih Rols Rojseva".
Uprava za puteve i transport Dubaija redovno organizuje aukcije registarskih tablica, koje privlače milionere, posebno gladne publiciteta. Više od 300 ljudi prisustvovalo je aukciji u subotu u jednom velikom hotelu u Dubaiju, gde je prodato 80 jedinstvenih registarskih tablica.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar