Austrijanci preko Facebooka prevareni da dođu na Ćevap festival

U Gracu je više stotina građana prevareno pozivom preko Facebooka na "Prvi ćevap Open Air festival".
Austrijanci preko Facebooka prevareni da dođu na Ćevap festival
Foto: 021
Korisnik "Sinan, Šaban, Mitar i flaša od litar" je na Facebooku pozvao na prvomajski "Ćevap festival" u gradski park Augarten. 
 
"Pozdrav prijatelji, 1. maja u Augartenu će biti ludo, 200 kilograma mešanog mesa u obliku ćevapa", stajalo je u pozivu u kojem se kao vreme početka događaja navodi 12 časova. 
 
Više od 1.200 ljubitelja ćevapa najavilo je preko Facebook-a učešće, a još 5.000 da je zainteresovano. Mnogi su poverovali da se radi o pravom pozivu i da će moći da uživaju u balkanskim specijalitetima i došli su na zakazano mesto. Međutim, u Augartenu nije bilo nikakvih ćevapa. 
 
Neki su iskoristili ovu situaciju kako bi reklamirali svoje ćevape, a drugi korisnici fejsbuka tvrdili su da su "našli" festival ćevapa, pa je vladala potpuna zabuna, sve do poslepodneva kada je poziv izbrisan sa socijalnih mreža. 
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Doktor za nadimanje

    03.05.2017 14:57
    Taton
    Au! Gde baš na ćevape da ih navuku?! A i bolje! Kao stranci, u Srbiji mogu samo batine da dobiju.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Zanimljivosti