Kako se sumnja, mladić je izvršio samoubistvo, piše Kurir. Obdukcija je u toku, a njegova sestričina je pozvana radi identifikacije tela.
List navodi da se u blizini tela nalazio i automobil.
Budu Baraća poslednji je video cimer u stanu u Novom Sadu oko 10 sati ujutro, a devojci je Bude poslednju poruku poslao oko podneva tog dana. Trebalo je da idu na svadbu, međutim, njemu se od tada gubi svaki trag. Njegov mobilni telefon bio je dostupan, ali se on nije javljao nikome niti ikom odgovarao na poruke.
Autor: Kurir.rs
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 10
Strasno
G
ana
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar