.jpg)
VIDEO: "Navijač" gađao Teodosića
Košarkaški klub Crvena zvezda osudio je nerazuman i neodgovoran potez osobe koja je po završetku utakmice protiv CSKA plastičnom čašom sa vodom pogodila reprezentativca Srbije Miloša Teodosića.
- Predsednik kluba Nebojša Čović se odmah posle incidenta ispred svlačionice izvinio Teodosiću koji ničim nije zaslužio ovakav "tretman" neodgovornih pojedinaca u "Kombank Areni" - navodi se u saopštenju kluba.
U klubu navode da tokom cele sezone ukazuju na veliki problem neodgovornih pojedinaca, "navijača" koji su ubacivanjem raznih predmeta u teren koštali klub više desetina hiljada evra i uslovnom suspenzijom parketa u Beogradu.
- Žao mi je što je senku na izvanrednu sezonu u Evroligi i veliki uspeh kluba bacio neko ko ne želi dobro Zvezdi. Već smo platili ogromne kazne Evroligi, a platićemo još, jer je delegat tog takmičena u svoju beležnicu upisao tri bačena upaljača na parket, što automatski znači i novu kaznu! Posebno mi je žao što je jedan Miloš Teodosić doživeo ovakvu neprijatnost u Areni, ali mi je drago da se izdigao iznad neprijatne situacije i prihvatio izvinjenje našeg kluba, čiji je deklarisani navijač – rekao je direktor crveno-belih Davor Ristović.
Autor: 021.rs
Foto: KK Crvena zvezda
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar