
Vanja Grbić se povlači iz srpske odbojke
Zbog poraza u izborima za predsednika Odbojkaškog saveza Srbije, proslavljeni odbojkaš Vanja Grbić najavio je povlačenje iz domaće odbojke.
Njega je sa 16 glasova razlike pobedio Zoran Gajić, inače trener azerbejdžanskog Rabita Bakua, pobedio sa 16 glasova razlike.
Grbić, koji je prethodnih osam godina bio prvi potpredsednik OSS, smatra da sve što se desilo nema veze sa odbojkom i da se kao principijelni čovek povlači.
"Neko ko ima ugovor kao trener u Azerbejdžanu ne moze virtuelno da vodi Savez. Ovo što se desilo je diskredibilitet svega što sam uradio u odbojci. Vama ništa ne zameram, ali ja sam završio sa srpskom odbojkom. Izlazim", poručio je Grbić u izjavi novinarima.
Gajić, koji je bio selektor Grbiću, kada su 2000. godine zajedno osvojili zlato na Olimpijskim igrama u Sidneju, bio je pomirljiv, pozvao ga je sutra na kafu u Savez, ali dosadašnji potpredsednik je odbio taj poziv ocenivši ga licemernim.
"Znam šta se od mene očekuje. Svima ću ponuditi da ostanu i nastave da rade ono što je do sada uspešno rađeno", rekao je Gajić novinarima.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Špijun bez angažmana
Svaka ti čast, deca, prodica, pecanje...UŽIVAJ, MAJSTORE !!!!!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar