Ubedljiv poraz Srbije na EP u fudbalu na pesku

Reprezentacija Srbije u fudbalu na pesku eliminisana je u četvrtfinalu Evropskog kupa u Beogradu, pošto je danas sa 6:0 izgubila od Mađarske u četvrtfinalu.
Srbija će se sutra u 18 igrati protiv Švajcarske u borbi za plasman od petog do osmog mesta.
 
Evropski kup u fudbalu na pesku počeo je danas na novom stadionu na makiškoj strani Ade Ciganlije, a takmičenje je svečano otvorio nekadašnji reprezentativac Srbije u fudbalu Marko Pantelić, koji je pozdravio publiku i čestitao organizatorima na "veličanstvenom turniru".
 
"Pozvao bih publiku, navijače naše reprezentacije da u što većem broju isprate ovaj turnir", rekao je Pantelić na otvaranju i potom izveo početni udarac", rekao je Pantelić i potom izveo početni udarac.
 
Otvaranju su, između ostalih prisustvovali ministar omladine i sporta Vanja Udovičić, selektor futsal reprezentacije Srbije Aca Kovačević i generalni sekretar Košarkaškog saveza Srbije Dejan Tomašević.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Naslovna - Ostali sportovi