
Kolašinac: Težak poraz, razmišljam o prekidu karijere
Srpski bacač kugle Asmir Kolašinac izjavio je da razmišlja o kraju karijere pošto nije uspeo da se plasira u finale Evropskog dvoranskog prvenstva u "Kombank areni".
Kolašinac je u kvalifikacijama bacio 19,96 metara, što mu je bilo dovoljno tek za 11. mesto, a za finale je bilo potrebno da bude među najboljom osmoricom. Asmir je najbolji hitac imao u prvoj rundi, a potom su usledila dva prestupa.
"Nisam uspeo da se izvučem. Razočaran sam, žao mi je zbog svih onih koji su došli da navijaju za mene. Niz grešaka sam napravio u tih poslednjih 12-14 dana, i pored dve blokade koje sam primio, bol nije nestao, a takve neke stvari ne možete da ignorišete. Telo mi se podsvesno zgrči, a ja potom nisam mogao da proizvedem dovoljnu brzinu da bih bacio dovoljno", poručio je Kolašinac.
Srpski atletičar je dodao da je i pre povrede pod pritiskom, a kada se ona dogodila, da je izgubio veru u sebe.
"U pitanju je nerv, gde bol izbija u preponi. Povreda je baš velika. Ne mogu da shvatim da nisam mogao da bacim do 20 metara, bez obzira na bolove. Ovaj poraz je toliko težak da razmišljam o prekidu karijere", rekao je Kolašinac.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
Dejan021
mrva
razočaran što mu telo nije dozvolilo više! kao da se on tu mnogo pita. odprilike slično kao kada bi se ljutio što ti auto ne ide 200 nego 150. prevelika identifikacija sa onim što radiš, tipičan problem sportista koji nemaju vremena ili mozga da porazmisle o nekim stvarima pa ispadaju nepotrebno nezadovoljni i nesrećni.
Zivan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar