
Đoković preskače Sinsinati, sledeći je US open
Novak Đoković potvrdio je da će sledeći turnir na kojem će nastupati biti US open, što znači da će preskočiti Masters u Sinsinatiju.
To znači da je Novak odlučio da ove sezone ne juri jedinu titulu sa turnira iz serije 1.000 koja mu nedostaje.
Đoković je ispao u prvom kolu Olimpijskih igara u Riju od Argentinca Huana Martina del Potra, a noćas je poražen i u dublu zajedno sa Nenadom Zimonjićem.
Turnir u Sinsinatiju na programu je od 14. do 21. avgusta, dok US open počinje nedelju dana kasnije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Nada
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar