US Open: Đoković ubedljiv protiv Conge, Francuz predao posle dva seta

Novak Đoković se plasirao u polufinale US opena pošto mu je Žo-Vilfrid Conga predao pri rezultatu 6:3, 6:2 za Novaka.

Đoković će se za plasman u finale boriti u četvrtak protiv još jednog Francuza, Gaela Monfisa, koji je bio ubedljiv protiv Lukasa Pujola.

Novak je odigrao fantastična dva seta protiv Conge - izuzetno se kretao, dobio nekoliko neverovatnih poena i bio na pragu ubedljive pobede. Početkom trećeg, Conga se povukao zbog povrede levog kolena.

U međusobnim duelima, srpski teniser sada vodi 16:6. Novak je ujedno došao do desetog uzastopnog polufinala US Opena, a na listi polufinalista svih Grend slem turnira, izjednačio se sa Džimijem Konorsom.

Ostala dva para četvrtfinala su: Marej - Nišikori, odnosno Vavrinka - Del Potro.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • LALA

    07.09.2016 10:56
    Sta mu ja mogu .
  • seka

    07.09.2016 09:30
    Da li je to normalno? Koliko će to da ga košta?
  • Mikis

    07.09.2016 08:00
    Nišlija
    A b'e ne li nosi zmiče u džep pa svi begav od njega? Kako si je započeo oni odma nek mu dadu peharče pa da si ide dom! Ovia drugi nek se igrav još malko! (Malo Nišlijskog da se ne zaboravi)

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Naslovna - Tenis