Film je takođe bio nominovan za najbolju fotografiju, a Lazar Ristovski za najboljeg glumca.
Producentska kuća "Zillion film" podseća da je "Dnevnik mašinovođe" osvojio nagradu za najbolji dugometražni film na ARPA festivalu u Los Anđelesu, nagradu publike na festivalu u Moskvi, Gran pri u Briselu, nagradu za najboljeg reditelja u Džaipuru i čak četiri nagrade na festivalu u Manhajmu, među kojima je i nagrada nemačkih distributera za najbolji film.
Trenutno je film na programu festivala u Gvadalahari, a publici u Meksiku će film predstaviti glavni glumac Lazar Ristovski.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar