Organizatori takmičenja saopštili su da će Timberlejk nastupiti u subotu u revijalnom delu programa i izvesti svoju novu pesmu "Can't stop the feeling".
Prošlogodišnju Pesmu Evrovizije pratilo je više od 200 miliona gledalaca, a na ovogodišnjem takmičenju u Erikson Gloub areni u Stokholmu učestvovaće 42 zemlje, među kojima su i Kina, Kazahstan, Portugal, Novi Zeland i SAD.
Producent Sven Stojanović rekao je da će Timberlejk nastupiti na toj muzičkoj manifestaciji, jer su autori njegovog novog singla švedski kompozitori Maks Martin i Šelbek.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar