Reč je o restoranu "Sax" koji svojim gošćama nedeljom nudi poseban ugođaj pod nazivom "Sir Sundays".
Postoje dve ponude. Za 50 dolara možete dobiti obično mesto, a za 65 VIP mesto. Obe karte uključuju hranu, koktele i šou koji se pamti.
Tokom jela možete posmatrati ples na šipci, go-go igračice, a goli muškarci poslužuju hranu. Većina muškaraca koji rade u restoranu nisu konobari, već modeli i glumci koji na ovaj način dodatno zarađuju za život sve dok ne nađu projekat koji će ih vinuti u oblake slave.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
hut
/
narocito onaj udbaski folirant kapicic
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar