Autor: BBC News na srpskom

BBC
23.02.2025.
11:23 > 11:30
Suočeni sa biračima, ljutim usled velikog smanjenja radnih mesta u vladi, neki republikanci izražavaju zabrinutost u vezi sa rezanjem trškova koje sprovodi Ilon Mask uz dopuštenje predsednika Trampa.
  • Zemlja čudesa

    23.02.2025 12:09
    Ono što je sasvim izvesno to je da će oni koji su ostali bez novca biti svi vrlo nezadovoljni. Pitanje je da li su uopšte trebali da ga dobijaju, ima li njihov rad ikakvu svrhu, ili je to neka vrsta socijalizma kako bi se smanjio broj nezadovoljnih građana, neka varijanta uravnilovke? Naime, poznato je da uvek može nastati "kritična masa" nezadovoljnih građana koja će dovesti do naglih (obično nasilno) promena vlasti.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna