Suđenje Jovici Mitroviću (55) iz Novog Sada okrivljenom da je svoju nevenčanu suprugu Vesnu Stojkov prošle godine prebio na smrt, počelo je juče u novosadskom Višem sudu.
Dva dečaka starosti šest i osam godina povređeni su kada je na njih danas oko 14 časova kod kružnog toka u Veterniku naleteo beli automobil "Astra Karavan".
Policajac A.K. (34), zaposlen u novosadskoj Policijskoj upravi uhapšen je, nakon što su u njegovom autu nađeni paketići sa više od 20 kilograma marihuane.
Početak suđenja D. J. (49), majci dvanaestogodišnjeg dečaka koji je krajem prošle godine zapalio Dragutina Todorčevića (64) iz Futoga, odložen je, pošto se ona juče nije pojavila pred Osnovim sudom u Novom Sadu.
Kriminalistička policija uhapsila je tridesetpetogodišnjeg R. T. odmah pošto je, kako se sumnja, uz pretnju nožem, opljačkao novac u jednoj piceriji na području Novog Sada.