Info
09.04.2015.
07:15
Srpski državljanin Muhedin Gegić, njegova supruga i četvoro male dece zarobljeni su u ratom zahvaćenom Jemenu.
  • 10.04.2015 07:38
    cane
    svako ko je rodjen u srbiji je gradjanin srbije pa kako god da se zove i drzava srbija mora svakome da pomogne to da je jasno !!!
  • 09.04.2015 10:26
    Srbin, nego sta. Eno u Sumadiji i Pomoravlju imaju citava sela u kojima se svi muskarci do jednog zovu Muhedin, toliko je to ime tamo popularno.
  • pErica

    09.04.2015 10:08
    Srbin?
    Који је генарлно проблем новинара у држави Србији? Зашто не умете да напишете наслов или текст који су лишени јефтиног сензационализма и који се унутар себе не поништавају и не обесмишљавају неколико пута?

    Значи наш јунак је Србин. Па је српски држављанин. Па је Мухедин. Па је највероватније Бошњак. Па је на крају држављанин Јемена.

    И онда долазимо до политички неподобног али искреног и истинитог наслова:

    Права истина ѕбог чега господин Мухедин није звао Турску, Саудијску Арабију или барем Босну да га спасу!

    А затим даље у тексту:

    Грађанин Јемена, пореклом из Србије, који се изјашњава као Бошњак, схватио да несекуларно исламско друштво има негативне нуспојаве опасне по живот, те је у помоћ позвао конзулат своје старе и секуларне православне домовине (иѕ које је једва дочекао да побгне на неко друго место где га више цене) да му помогне јер нико други то не жели!


    При томе, ништа против човека, искрене жеље да се спасе и да доживи најмање 100ти рођендан окружен својом породицом и да му држава Србија помогне као и сваком свом грађанину. И да следећи пут има више среће у избору своје беље домовине.

    Иначе да подсетимо: Секуларно друштво је народ, његова власт и социокултурне институције које су засноване на знању и вредностима које нису део верских традиција или доктрина.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna